Přípravky organizujeme od roku 1981 dodnes ve stejném čase a stejném rozsahu- celoročně.

Přípravky vedou zkušení učitelé a trenéři plavání.Klára Formánková, Lukáš Novák, Tereza Sejpková, Lucie Potterová, Mirka Novotná, Gabriela Podroužková

V přípravce,která běží nepřetržitě od roku 1981 vždy v pondělí a ve středu v době od 15,30 do 16,30 hod.se děti naučí základům plaveckých způsobů. Dále se naučí základním hygienickým návykům. Nezanedbatelné jsou další klady, jako jsou otužování, obranyschopnost dětského organizmu, celkové zlepšení fyzické kondice a předpoklady pro daleko lepší biologický růst než u dětí, které nesportují, či neplavou.

Plavání je pro dítě nejzdravějším sportem. Pohyb ve vodním prostředí, kdy je páteř nadlehčována, nečiní žádné degenerativní potíže. Naopak pomáhá ,,léčit" vady pohybového aparátu, jako jsou skolioza, lordoza, kyfoza, či vadné držení těla. Cyklické plavecké pohyby vyrovnaně posilují svalstvo celého těla. Plavání podstatně napomáhá rozvoji nejen pohybového aparátu, ale i systémů oběhového, dýchacího a trávicího. Plavání prokazatelně posiluje imunitu a posiluje kompletně ZDRAVÍ.

Pravidelně vždy v pondělí   15,30-16,30 hod.

                                 středa  15,30-16,30 hod.

                                Cena : 2800 Kč.

Děti mohou do přípravek nastoupit i během školního roku, platí pak poměrnou částku.

 

Fotogalerie: Přípravka 2013

Přihlášení na přípravku !

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: