Přípravky organizujeme od roku 1981 do dnes (2018) ve stejném čase a stejném rozsahu- celoročně.

Přípravka

Pravidelně v pondělí a ve středu, vždy od 15,30 do 16,30 hod.

Pro děti a mládež, kteří trpí vadným držením těla, či skoliozou.

Pro děti a mládež, kteří si chtějí zlepšit fyzickou kondici .

Pro děti a mládež, kteří se chtějí zdokonalit v plavckých dovednostech.

Zdravotní plavání je pro děti snad nejzdravější pohybová aktivita. Zlepšuje fyzickou kondici a předpoklady pro lepší biologický růst. Pohyb ve vodním prostředí, kdy je páteř nadlehčována, nečiní žádné degenerativní potíže. Naopak pomáhá ,,léčit" vady pohybového aparátu, jako jsou skoliˇoza, kyfoza a lordoza, včetně vadného držení těla. Cyklické plavecké pohyby vyrovnaně posilují svalstvo celého těla. Plavání podstatně napomáhá rozvoji nejen pohybového apúarátu, ale i systémů oběhového, dýchacího a trávicího.Plaváníprokazatelně posiluje imunitu a posiluje kompletně ZDRAVÍ.

Děti mohou do přípravek nastoupit i během školního roku, platí pak poměrnou částku.

Přípravky vedou zkušení učitelé a trenéři plavání.

V přípravce,která běží nepřetržitě od roku 1981 vždy v pondělí a ve středu v době od 15,30 do 16,30 hod.se děti naučí základům plaveckých způsobů. Dále se naučí základním hygienickým návykům. Nezanedbatelné jsou další klady, jako jsou otužování, obranyschopnost dětského organizmu, celkové zlepšení fyzické kondice a předpoklady pro daleko lepší biologický růst než u dětí, které nesportují, či neplavou.

Plavání je pro dítě nejzdravějším sportem. Pohyb ve vodním prostředí, kdy je páteř nadlehčována, nečiní žádné degenerativní potíže. Naopak pomáhá ,,léčit" vady pohybového aparátu, jako jsou skolioza, lordoza, kyfoza, či vadné držení těla. Cyklické plavecké pohyby vyrovnaně posilují svalstvo celého těla. Plavání podstatně napomáhá rozvoji nejen pohybového aparátu, ale i systémů oběhového, dýchacího a trávicího. Plavání prokazatelně posiluje imunitu a posiluje kompletně ZDRAVÍ.

Fotogalerie: Přípravka 2013

Přihlášení na přípravku !

Vyplňte prosím níže uvedené údaje: